Facebook Pixel

Новий пункт видачі замовлень в самому центрі Києва

Новий пункт видачі замовлень

10 грудня в м Київ відкрився новий пункт видачі товарів магазину BIOTUS і тепер ви можете самостійно забирати свої замовлення, не переплачуючи за послуги доставки.

Новий пункт видачі замовлень знаходиться в самому центрі Києва, за адресою: метро Палац Спорту, вул. Басейна, 19. Графік роботи: пн-сб 9.00-20.00, нд 10.00-19.00

Також хочемо нагадати, що зараз діє безкоштовна доставка в поштомати MEEST до 31 січня 2021 року.

Сьогодні є можливість замовити вітаміни для підтримки і захисту організму від захворювання COVID - вітамін Д3, вітамін С, хелатний цинк ТМ Biotus, а також продукцію світових брендів, таких як Thorne Research, Nature`s Way, Carlson Labs, Now Foods.

В асортименті інтернет магазину також є медичні маски, антисептики, експрес-тести на коронавірус. Замовляйте вітаміни в інтернет-магазині biotus.ua. Пріоритет BIOTUS - якісний підбір і швидка доставка вітамінів. Чекайте нові точки видачі в містах України!

Отказ от ответственности

Этот блог не предназначен для обеспечения диагностики, лечения или медицинских советов. Информация на этом блоге предоставлена только в информационных целях. Пожалуйста, проконсультируйтесь с врачом о любых медицинских и связанных со здоровьем диагнозах и методах лечения. Информация на этом блоге не должна рассматриваться в качестве замены консультации с врачом. Заявления, сделанные о конкретных товарах в статьях этого блога не подтверждены для лечения, диагностики или предотвращения болезней.

Вам понравился этот пост?
0
0
Комментарии к статье
Нет отзывов
Добавьте ваш отзыв

Отзыв будет показан после модерации.