Facebook Pixel

Препарати кальцію для дітей

Препарати кальцію для дітей

Всі ми знаємо про важливість кальцію в організмі кожної людини. Дефіцит вітамінів і мінералів для дітей проявляється досить швидко і несе серйозні проблеми з розвитком і здоров'ям.

Діти постійно ростуть, і тому потреба в кальції також є постійною. Періоди активного росту вимагають більш серйозної підживлення даними мінералом.

Брак кальцію у дітей може бути викликана поганим харчуванням, і мова тут йде не тільки про нестачу в раціоні молочних продуктів, кальцій міститься в зелені, горіхах та інших продуктах, які повинні бути присутніми в меню щодня. Також причиною дефіциту можуть стати хронічні хвороби печінки, нирок, ревматизм і гормональні порушення.

Чи знаєте ви, що поганий сон дитини може бути симптомом нестачі кальцію? Якщо ваш малюк або підліток став погано спати, не варто панікувати, можливо, в даний момент ваше чудо активно зростає і йому просто необхідний додатковий кальцій.

Кальцій для дітей сьогодні пропонується у вигляді цукерок. Забавні звірятка обов'язково сподобаються дитині і він із задоволенням буде приймати «ліки» щодня. Порадьтеся з педіатром і приходьте за якісними вітамінами для вашого малюка в Biotus.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.