Facebook Pixel

11 перевірених способів зменшити або усунути здуття живота

Ось 11 перевірених способів зменшити або усунути здуття живота.

1. Не переїдати

Краще пережовування їжі може мати подвійний ефект: зменшує кількість повітря, яке ви заковтуєте з їжею (причина здуття живота), а також змушує вас їсти повільніше, що пов'язано зі зменшенням споживання їжі та меншими порціями. span>

2. Виключіть продукти до яких відчуваєте алергію та непереносимість зі свого раціону. font-size: small;'>Харчова алергія і непереносимість дуже поширені.

Вживання продуктів, до яких ви нетерпимі, може призвести до надмірної вироблення газу, здуття живота та інших симптомів.

Ось деякі продукти та інгредієнти для розгляду:

  • Лактоза: непереносимість лактози пов'язана з багатьма травними симптомами, включаючи здуття живота. Лактоза є основним вуглеводом у молоці.
  • Пшениця та глютен: багато людей не переносять глютен, білок у пшениці, ячмені та інших зернових. Це може призвести до різних несприятливих впливів на травлення, включаючи здуття живота.

3. Уникайте заковтування повітря та газів

Жувальна гумка, пиття через соломинку і є під час розмови або поспіхом також може призвести до збільшення кількості проковтнутого повітря.

Проковтнуте повітря може сприяти здуттю живота. Не вживати газованих напоїв, які містять гази, які розчиняються в рідині.

4. Не їжте продукти, які посилюють газоутворення

Якщо деякі продукти викликають у вас здуття живота або газоутворення, спробуйте скоротити їх вживання. Вживання жирної їжі також може уповільнити травлення і може викликати здуття живота у деяких людей.

5. Дієта з низьким вмістом жирів

Ось продукти з високим вмістом FODMAP:

-часник;

-квасоля;

-кавун-

6. Будьте обережні з цукровими спиртами

Цукрові спирти можуть викликати проблеми з травленням, такі як здуття живота, особливо при вживанні у великих дозах. Намагайтеся уникати жувальних гумок без цукру та інших джерел цукрових спиртів.

7. Приймайте травні ферментні добавки

Відомі з них:

  • Лактаза: фермент, що розщеплює лактозу, який корисний людям з непереносимістю лактози.
  • Біо: містить фермент альфа-галактозидазу, який допомагає розщеплювати неперетравлювані вуглеводи з різних продуктів.

8. Запор

Проте, збільшення кількості волокон має бути зроблене з обережністю для людей, у яких є газ і/або здуття живота, тому що волокна часто можуть погіршити ситуацію.

<Запор може посилити здуття живота. Збільшення споживання води та фізичної активності може бути ефективним проти запорів.

9. Чи приймати пробіотики?

10. М'ятна олія

М'ятна олія доступна у формі доповнення.

11.Зверніться до лікаря, щоб виключити хронічне та/або серйозне захворювання

Автор  Кріс Гуннарс, бакалавр наук, 28 червня 2018 р.

 

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.