Facebook Pixel

зниження холестерину

зниження холестерину

Тема небезпеки підвищеного рівня холестерину в крові дуже важлива і те, що цю проблему починають вивчати і боротися з нею все більшу кількість людей в нашій країні не може не радувати. Давайте почнемо з себе і своєї сім'ї і будемо уважні до раціону, зайвої ваги, наявності шкідливих звичок і нестачі фізичних навантажень.

Холестерин - то жироподібна речовина, підвищення рівня якого в крові є фактором ризику виникнення атеросклерозу і сприяє створенню сприятливих умов для тромбоутворення. Але поряд з негативною, існують і позитивні функції холестерину в організмі.

Холестерин входить до складу тканин і клітин, він бере участь у величезній кількості самих різних процесів в нашому організмі: від утримування вологи в тканинах до утворення жовчних кислот.

Зниження споживання холестерину з їжі зараз дуже популярно, багато дієтологів закликають відмовитися від «поганого» холестерину, але слід враховувати, що різке зниження холестерину в харчовому раціоні веде до збільшення утворення холестерину в організмі. Зміст холестерину необхідно організму, але зміст це повинно бути в рамках норми, будь-які відхилення (неважливо в яку сторону) небажані.

Процес зниження рівня холестерину в крові дуже складний і тут не обійтися без консультації з фахівцем і прийому комплексів, розроблених для вирішення даної проблеми.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.